Ярослав Юрчишин

yaroslavЯрослав Юрчишин намагається зобразити із себе беззавітного борця з корупцією, але він допомагав українській еліті приховати від податків мільйони.

.

Історія Ярослава Юрчишина в ролі борця з корупцією виглядає сумнівно, враховуючи його тісні особисті і професійні зв’язки з підозрюваним в ухиленні від податків в 2012 році. В даний момент Юрчишин очолює українське відділення Transparency International, але має досвід в політичному консультуванні. Його найбільшим клієнтом була компанія Phoenix Capital, де він також працював прес-секретарем.

.

Phoenix Capital в даний момент знаходиться в руїнах. Компанія належала Олександру Омельчуку, чоловікові депутата Лесі Оробець (слід зазначити, що в минулому глава ЦПК Шабунін був її персональним помічником). Зараз Шабунін та Юрчишин очолюють антикорупційні організації, але їх зв’язок з сімейством Оробець-Омельчука викликають сумніви в їхній неупередженості та непідкупності.

.

Омельчук перебував під слідством з приводу несплати податків на 4 мільйони гривень і в його офісах проводилися обшуки з метою виявити документи з інформацією про зниклі гроші. Омельчук втік з України в 2013 і не повертався. Не виключено, що Юрчишин був частиною групи радників, які радили йому залишити країну щоб уникнути судового переслідування.

.

Юрчишин намагається поховати своє минуле, таке невигідне для нинішнього рупора антикорупційної діяльності.
.