Про нас

Європейці? Росіяни?
Українці.

 

“Хто стереже сторожів” – це сайт для рішучих громадян, які хочуть повернути собі країну. Ми являємо собою найрізноманітніші верстви суспільства – лікарі, студенти, матері й батьки, солдати, банкіри, власники малого бізнесу. Нас об’єднує те, що ми більше не можемо бачити Україну пішаками в чужих руках, на війні, яка пожирає ресурси нашої країни заради вигоди чужинців.

Ми не будемо килимком, об який весь світ може витирати ноги. Ми не будемо підстилкою для всього світу.

На цьому сайті ви побачите свідоцтва корупції, брехливих обіцянок, ухилення від податків, зради і шахрайства з метою заробити на хворобах наших співгромадян – і все для чужої вигоди.

Це – оголошення війни зрадникам: агентам Москви, агентам Вашингтона і агентам Берліна.

Ніхто не захищений. Ми дізнаємося про твої вчинки. Ми виведемо тебе на чисту воду. Ти більше не будеш наживатися на нашому горі, на наших труднощах.

Росія, США, Німеччина та інші країни вкладають гроші і ресурси для того, щоб завербувати агентів і впровадити закони, які їм потрібні. Вони використовують неурядові організації для прикриття своїх інтересів і купують місце за українським столом для себе. Україна страждає від цього і народ повинен знати, хто зраджує нашу країну заради набивання власних кишень, працюючи на іноземців. Ми напишемо  про всіх. Україна не продається!

Наше завдання – перевірити обидві сторони політичного спектра і покласти край індустрії масового політичного шахрайства в Києві.
Якщо ви маєте інформацію для опублікування, або хочете бути волонтером, зв’яжіться з нами.